Hatalmas öröm ért minket! Iskolák alapítványai részére a Mészáros csoport írt ki „High-Tech Suli digitális tanterem” kialakítására pályázatot. A János Vitéz Alapítvánnyal közösen megírtuk és beadtuk a kért dokumentumot!
Nyertünk! A pályázat támogatási értéke 20 millió forint.
A Szent Imre Katolikus Általános Iskola a következő infrastrukturális, oktatástechnológiai és módszertani fejlesztéseket nyerte:
1 db digitális tanterem kifestése, dekorálása és felszerelése;
• 1 db tanári laptop;
• 1 db interaktív panel;
• 24 db tanulói laptop;
• 24 db iskolapad;
• 24 db iskolaszék;
• 1 db dokumentumkamera;
• 1 db töltő és tároló szekrény a tanulói laptopok számára;
• 12 db LEGO SPIKE robot;
• 12 db Micro:Bit + kiegészítő kit;
• 4 db Raspberry Pi 4. + perifériák;
• 4 db Craftbot 3D nyomtató;
• 1 db lézervágó;
• 4 db forrasztó állomás;
• 1 db Maker’s Red Boksz;
3 felső tagozaton (is) tanító pedagógus támogatása 5 hónapra;
3 felső tagozaton (is) tanító pedagógus képzése, mentorálása 5 hónapon keresztül.
Hálásan köszönjük fenntartónknak a Székesfehérvári Egyházmegyének, hogy olyan hátteret biztosít intézményei részére, hogy eséllyel indulhatunk ilyen kaliberű pályázatokon is!
Köszönjük a János Vitéz Alapítvány kuratóriumának, hogy minden percben számíthatunk erkölcsi és anyagi támogatásukra.
Köszönjük a Szülőknek, hogy támogatásaikkal lehetővé teszik a János Vitéz Alapítvány ilyen magas színvonalú működését!
Köszönjük pedagógusainknak, hogy kiváló munkát végeznek és ilyen új módszertani eszköztárat is be tudunk hozni a mindennapi gyakorlataink közé!
Köszönjük Babarczi Éva tanárnőnek és Ágics Melinda elnök asszonynak a pályázat megírásában történő közreműködését!
A tanterem a nyáron elkészül, így a gyerekek már szeptemberben birtokba is vehetik!